Укр Рус
Догляд
Головне меню
Догляд
Бренд
Головне меню
Бренд
Ми в соціальних мережах:
© Черный жемчуг 2022, Україна
ТОВ «Юнілівер Україна»
Україна, Київ, 04119, вул. Дегтярівська, 27–Т, літера А
Телефон: +38 044 490 58 46
E-mail: kiev.reception@unilever.com
Фото - Черный Жемчуг
Укр Рус

Марка «Черный Жемчуг» з’явилася в 1996 році, коли на основі найбільш сучасних косметичних інгредієнтів було створено крем для обличчя. Якість крему була настільки високою (раніше на пострадянському просторі косметика такого класу не вироблялася), що викликала свого роду революцію в косметичній сфері.

Уже рік потому, в 1997, асортимент «Черного Жемчуга» поповнився новими косметичними засобами – таким чином, з’явився повноцінний комплекс для щоденного догляду за шкірою.

2005 рік почався для марки «Черный Жемчуг» з оновлення дизайну й запуску одразу декількох нових ліній для догляду за шкірою: «Пружність», «Ліфтинг», «Аквабаланс».

При цьому марка «Черный жемчуг» зберегла потяг до новаторства. Так, у 2006 році з’явилася декоративна косметика «Черный Жемчуг», до складу якої було включено активні компоненти, що доглядали за шкірою. Вона розроблялася в співпраці з визнаними світовими спеціалістами й виготовлялася на одному з найбільших італійських підприємств – Intercos SPA.

У 2009 році марка «Черный Жемчуг» знову спровокувала революцію в косметичній індустрії, вперше запропонувавши догляд, котрий відповідає віковим особливостям шкіри. Очевидно, жінки різного віку стикаються з несхожими проблемами шкіри, й для ефективного вирішення необхідні специфічні активні компоненти. Саме цей підхід знайшов своє втілення в асортименті марки «Черный Жемчуг».

У 2010 році асортимент бренду значно розширився – у ньому з’явилися спеціальні програми краси, спрямовані на вирішення різноманітних проблем шкіри: креми-експерти, ВІО-програма, вікові програми, IDILICA.

Накопичені протягом тривалого часу досвід та знання підштовхнули марку «Черный Жемчуг» до перегляду принципів збереження краси й молодості шкіри. У 2013 році нові підходи втілилися в інноваційних змінах бренду.

«Черный Жемчуг» – перша марка*,
чия продукція сприяє відновленню й посиленню природного імунітету шкіри
проти старіння.

Імунітет шкіри – це природна здатність нейтралізувати негативні фактори, що призводять до старіння. У молодому віці природні процеси самозволоження, самовідновлення, самоомолодження протікають без збоїв. Однак з роками швидкість протікання цих процесів поступово вповільнюється, природний імунітет проти старіння слабшає.

«Черный Жемчуг» – перший бренд*, чия продукція сприяє відновленню природних процесів самоомолодження й таким чином посилює імунітет проти старіння.

У результаті шкіра працює, як у молодості!

* В лінійці Unilever.

Асортимент продукції бренду включає кілька програм самоомолодження:
 • ВІО-програма
  ВІО-програма
  – лінійка косметики, що містить натуральні ВІО-активні* компоненти. Вони забезпечують 100% захист шкіри від негативних факторів середовища, котрі провокують старіння (погана екологія, клімат, підвищене ультрафіолетове випромінювання). * Bio – означає використання природних органічних речовин або наявність таких у складі.
 • Креми-експерти
  Креми-експерти
  – перші* креми, що адаптуються до індивідуальних потреб шкіри. Інтелектуальна формула крему взаємодіє з рецепторами клітин, розпізнаючи та нейтралізуючи порушення природних процесів. У результаті молодість шкіри подовжується зсередини. * В лінійці Unilever.
 • Вікові програми
  Вікові програми
  – лінійки косметики, котра сприяє самовиробленню власних омолоджуючих речовин шкіри (колагену, еластину, гіалурону).