Укр
Догляд
Головне меню
Догляд
Бренд
Головне меню
Бренд
Ми в соціальних мережах:
© Черный жемчуг 2022, Україна
ТОВ «Юнілівер Україна»
Україна, Київ, 04119, вул. Дегтярівська, 27–Т, літера А
Телефон: +38 044 490 58 46
E-mail: kiev.reception@unilever.com
Фото - Черный Жемчуг
Укр

Колаген для живлення шкіри

Колаген - це особливий структурний білок, який виробляється в шкірі і необхідний для збереження молодості. Він підтримує тонус, щільність і чіткий овал обличчя, забезпечує опірність шкіри ранній появі зморшок. Далі ми докладно розповімо про косметику з колагеном, властивості цього компонента і ефективні засоби для догляду за шкірою.

Колаген для шкіри: які фактори сприяють його руйнуванню
Завдяки колагену ми могли б зберегти вічну молодість. Але під впливом зовнішніх і внутрішніх факторів його кількість і якість починає зменшуватися:
стрес;
шкідливі звички;
неправильно підібраний догляд за шкірою;
захоплення засмагою або небезпечний загар;
дисбаланс гормонів.

Перераховані фактори знижують вироблення колагену і прискорюють його розпад, а також накопичення дефектних волокон, шкіра поступово втрачає пружність і тонус. В результаті з'являються «заломи» і зморшки, втрачається чіткість контуру, погіршується тон і рельєф шкіри. Щоб уникнути таких проявів, необхідний спеціальний догляд з колагеном. Якісні косметичні засоби надовго збережуть молодість і допоможуть в боротьбі з передчасним старінням шкіри.

Властивості колагену
Колаген має цілий комплекс переваг, які можна отримати при регулярному використанні:

Гігроскопічність. Колаген здатний притягувати і утримувати велику кількість вологи. Така характеристика забезпечує якісне і тривале зволоження шкіри.
Колаген утворює тонку, проникну для повітря матрицю на шкірі, яка перешкоджає швидкій втраті вологи, пом'якшує і дає додаткову гладкість без липкості.
Забезпечує ліфтинг-ефект і поступове розгладження шкіри.
Підсилює корисні властивості екстрактів і натуральних олій при спільному використанні.
Стимулює синтез власного колагену в шкірі.
Регулярний догляд з таким компонентом дозволяє уповільнити процеси старіння і значно поліпшити стан шкіри.

Який колаген краще для шкіри і коли його використовувати

У косметичних засобах можна зустріти колаген 3 видів:
його рослинний аналог (гідролізат протеїнів пшениці, люпину тощо);
морський (зі шкіри та хрящової тканини риб);
тваринний (з хрящової тканини великої рогатої худоби)

З якого віку варто пити колаген для шкіри і вибирати косметику з таким компонентом в складі?
Фахівці не вказують жорсткі вікові рамки, коли варто починати застосування колагену. В першу чергу, потрібно спиратися на індивідуальні особливості і потреби шкіри. Перші засоби з колагеном в складі можна вводити в догляд з 25 років, особливо при наявності сухості і вираженого лущення на шкірі. З 30-35 років варто регулярно наносити косметику з колагеном: активні сироватки, креми, маски.
Косметичний догляд насичує клітини амінокислотами і стимулює природне вироблення свого колагену. В результаті - шкіра поступово стає більш зволоженою і насиченою, підвищується еластичність і пружність, розгладжуються дрібні зморшки і відновлюється здоровий тургор шкіри. У складі таких засобів часто присутні додаткові компоненти, які прискорюють вироблення власного колагену. До таких активів належать:
сік і екстракт алое вера;
екстракти водоростей;
біофлавоноїди;
жирні кислоти і натуральні масла;
натуральні пептиди;
гіалуронова кислота;
різні вітаміни.

Який крем з колагеном купити для шкіри
Грамотний догляд за шкірою допоможе відновити баланс колагену, зробить шкіру більш пружною, сяючою і підтягнутою. Для цього варто використовувати комплекс засобів:

1. Денний крем для обличчя Черный Жемчуг Живлення ефективно розгладжує дрібні зморшки і покращує вироблення колагену в шкірі. Засіб інтенсивно живить, пом'якшує і вирівнює мікрорельєф.
2. Нічна крем-маска для обличчя Черный Жемчуг Живлення робить шкіру більш щільною і поповнює нестачу колагену. Він швидко засвоюється, не залишаючи жирної плівки і неприємної липкості. Засіб ідеально заспокоює і надає комфортні відчуття, сприяє усуненню «заломів» на шкірі.

Косметика з колагеном допоможе надовго зберегти молодість і здоровий вигляд шкіри. Щоб підтримувати природне вироблення колагену в клітинах, не забувайте дотримуватися режиму сну і харчування, намагайтеся прогулюватися на свіжому повітрі і приділяти час фізичним вправам.

1988
Поділитися статтею