Укр
Догляд
Головне меню
Догляд
Бренд
Головне меню
Бренд
Ми в соціальних мережах:
© Черный жемчуг 2022, Україна
ТОВ «Юнілівер Україна»
Україна, Київ, 04119, вул. Дегтярівська, 27–Т, літера А
Телефон: +38 044 490 58 46
E-mail: kiev.reception@unilever.com
Фото - Черный Жемчуг
Укр

Міфи про ретинол

Ретинол - це універсальний компонент для догляду за шкірою обличчя. Він здатний вирішувати різнопланові завдання: від підвищеної жирності шкіри до вікових змін. Регулярне застосування косметики з ретинолом - це відмінна профілактика вікових змін і можливість скорегувати наявні ознаки віку. Експерти «Черный Жемчуг» докладно розкажуть про користь і шкоду ретинолу для обличчя, його основні властивості в складі косметичних засобів.

Міф №1: ретинол робить шкіру тонкіше

При використанні ретиноїдів шкіра може лущитися, особливо після спеціальних пілінгів. Але це не означає, що ретинол робить її тонкіше - навпаки. Ретинол стимулює процес вироблення колагену і поступово робить шкіру щільніше, підвищує її еластичність.
Косметологи відзначають значне ущільнення шкіри після декількох місяців застосування ретинолу, в складі засобів для домашнього догляду. Подібний ефект особливо необхідний зрілій шкірі: в процесі природного уповільнення вироблення каркасних білків і під впливом ультрафіолету вона втрачає природну пружність і тонус, стає менш еластичною.

Міф №2: результат буде швидким

Для отримання видимих ​​результатів, ретинол необхідно використовувати регулярно і уважно дотримуватися інструкції. Помітний ефект можна отримати через пару місяців: точний термін залежить від стану шкіри і додаткових інгредієнтів в складі засобу.
При першому використанні варто спостерігати за реакцією шкіри. У деяких випадках можуть виникати легке почервоніння і лущення. Такий процес називають «ретинізаціею» і, в більшості випадків, шкіра швидко приходить в норму, звикаючи до ретинолу.
Щоб уникнути негативних реакцій, досить вводити ретинол в догляд поступово. Для початку - крем з таким компонентом можна використовувати 1-2 рази в тиждень, а потім плавно збільшувати частоту. Також необхідно, щоб в складі крему були зволожуючі і поживні компоненти для профілактики сухості і лущення.

Міф №3: забороняється використовувати ретинол на шкірі навколо очей

Ретиноїди можуть провокувати роздратування на чутливій шкірі. Але вся справа в концентрації і правильно підібраний засіб значно покращує стан епідермісу. Важливо: для зони навколо очей варто використовувати тільки спеціальні засоби, що враховують особливості і потреби цієї ділянки.
Спеціально підібрана концентрація ретиніл пальмитата в ліпосомальній формі в кремах для повік Черный Жемчуг підходить для м'якого, але ефективного денного і нічного догляду за ніжною шкірою навколо очей.
Ретинол стимулює вироблення колагену, усуває дрібні «заломи» в зовнішніх куточках очей, робить шкіру більш щільною і доглянутою на вигляд.

Міф №4: ретинол робить шкіру чутливою до ультрафіолету

При перших застосуваннях ретинолу чутливість шкіри до ультрафіолету дійсно може підвищуватися. Такий ефект цілком закономірний: подібно АНА-кислотам, ретиноїди запускають процеси відновлення, підсилюють відлущування ороговілих клітин. Саме тому, при використанні засобів з традиційним ретинолом обов'язково захищати шкіру від УФ-променів.
Однак, денні креми Черный Жемчуг продумані до дрібниць. Вони містять одне із стабільних похідних ретинолу - ретиніл пальмітат - в ліпосомальній формі, що одночасно зберігає ефективність активної речовини, забезпечує його дозоване вивільнення, а також перешкоджає виникненню фотосенсибілізації під впливом УФ-променів.

Міф №5: ретинол можна використовувати тільки для «серйозних» зморшок

Щоб керувати віком, необхідно знати особливості шкіри та роль різних засобів догляду. Ретинол відрізняється універсальною дією: сприяє оновленню клітин, вирівнює тон, регулює вироблення себума і підвищує пружність. Це ідеальний компонент для комплексного догляду за обличчям в будь-якому віці. Спеціальні креми з ретиноїдами можуть значно відрізнятися за складом і підходити для вирішення різних проблем зі шкірою.

Чим відрізняється Ретинол+ в засобах «Черный Жемчуг»

Користь і шкода ретинолу багато в чому залежать від форми чинного компонента. Основні властивості Ретинол+ від «Черный Жемчуг»:
стабілізоване похідне ретинолу - ретиніл пальмітат - підходить для щоденного застосування в домашньому догляді;
спеціальна ліпосомальна форма дозволяє молекулам ретиніл пальмітата проникати в глибокі шари епідермісу і забезпечує його поступове вивільнення;
високий рівень переносимості шкірою;
активізує вироблення колагену, еластину і гіалуронової кислоти.

Ретинол - це відомий компонент в складі косметики. Він ефективно вирівнює тон і регулює виділення себума, робить шкіру більш гладкою і пружною, зменшує глибину зморшок і дозволяє управляти віком.
 

2070
Поділитися статтею