Укр
Догляд
Головне меню
Догляд
Бренд
Головне меню
Бренд
Ми в соціальних мережах:
© Черный жемчуг 2022, Україна
ТОВ «Юнілівер Україна»
Україна, Київ, 04119, вул. Дегтярівська, 27–Т, літера А
Телефон: +38 044 490 58 46
E-mail: kiev.reception@unilever.com
Фото - Черный Жемчуг
Укр

Темні кола під очима у жінок. Причини та рішення

Темні кола під очима у жінок - це досить поширена косметична проблема. Вона може бути постійною або виникати періодично, під дією несприятливих чинників. Далі розглянемо основні причини появи темних кіл і способи вирішення даної проблеми.

Причини виникнення темних кіл під очима у жінок
Багатьох хвилює питання, чому у жінок іноді можуть з'являтися під очима темні кола. Ключові причини їх виникнення можуть бути різними. Серед найбільш поширених виділяють:
хронічне недосипання і втому;
нестача води в організмі;
перевтома (виражена втома після роботи за комп'ютером, напруга очей при читанні);
наявність анемії (знижений рівень гемоглобіну);
стан організму при отруєнні;
куріння, часте вживання алкогольних напоїв;
вікові прояви (поступово шар підшкірної жирової тканини стає більш тонким, дрібні судини стають помітні під ним);
спадкові особливості шкіри (тонка і дуже світла).

При цьому, у чоловіків темні кола під очима спостерігаються значно рідше, ніж у дівчат: це обумовлено тим, що чоловіча шкіра набагато товща і щільніше за своєю структурою.
Починати профілактику і вирішення проблеми темних кіл під очима необхідно з підтримки питного режиму. Правильний варіант - регулярно і в достатній кількості пити чисту воду, трав'яний і зелений чай, несолодкий компот. Заварна кава і міцний чорний чай, навпаки, провокують швидке зневоднення організму. Також краще обмежити вживання алкоголю - такі напої затримують воду всередині організму, провокують виникнення набряків і значно погіршують проблему темних кіл біля очей.
Приділяйте достатньо уваги повноцінному відпочинку. Здоровий сон включає не тільки 8 годин відпочинку, а й грамотне положення тіла. Якщо ви звикли спати на боці або на животі, ймовірність появи набряків і темних кіл значно підвищується. Оптимальний варіант - сон на спині (вибирайте таку подушку, щоб трохи підняти голову під час сну).
Для вирішення проблеми темних кіл можна використовувати салонні процедури: різні лазерні методики, біоревіталізацію, курс масажів, мезотерапію і ліполіфтінг. Перераховані процедури можуть швидко прибрати синяву в зоні біля очей і поліпшити якість шкіри.
У домашніх умовах легко прибрати темні кола біля очей за допомогою вмивання прохолодною водою. Відомо, що гаряча вода здатна посилювати проблему набряклості і темних кіл, пересушувати шкіру. Прохолодна вода, навпаки, помітно тонізує, покращує кровотік і загальний колір обличчя, робить темні кола менш помітними. При цьому, не варто підставляти обличчя під крижані струмені - використовуйте прохолодну воду комфортної температури.
Темні кола біля очей можуть псувати загальний вигляд і настрій, робити обличчя більш втомленим і візуально додавати вік. Якщо знати, чому з'являються темні кола під очима у жінок, використовувати ефективні способи профілактики і вирішення даної проблеми, то можна значно поліпшити стан шкіри, зробити погляд виразним і відкритим.

2638
Поділитися статтею