Укр
Догляд
Головне меню
Догляд
Бренд
Головне меню
Бренд
Ми в соціальних мережах:
© Черный жемчуг 2022, Україна
ТОВ «Юнілівер Україна»
Україна, Київ, 04119, вул. Дегтярівська, 27–Т, літера А
Телефон: +38 044 490 58 46
E-mail: kiev.reception@unilever.com
Фото - Черный Жемчуг
Укр

Управління віком з "Черный Жемчуг"

Поняття віку помітно змінилося за останнє десятиліття, розширивши рамки молодості. Сучасні жінки живуть і міркують зовсім по-іншому, активно рухаються до мети і прагнуть виглядати чарівно в будь-яких обставинах. Черный Жемчуг руйнує стереотипи і створює нову філософію краси: можна не боротися з часом за рахунок антивікових засобів, а грамотно управляти віком завдяки ефективному догляду за шкірою.

Користь ретинолу в догляді за шкірою
Ретинол в складі косметики вважається по-справжньому універсальним компонентом. Він вирішує відразу кілька важливих завдань в догляді, завдяки порівняно невеликому розміру молекул, схожих з ліпідами епідермісу та активній роботі з різними його шарами. За допомогою ретинолу антивіковий догляд за шкірою обличчя перетворюється в управління віком: тільки вам вирішувати, як буде виглядати шкіра.

Корисні властивості ретинолу:
ефективно розгладжує зморшки і «заломи» на обличчі;
значно прискорює процес відновлення шкіри;
робить тон обличчя більш рівним;
поступово освітлює гіперпігментацію;
проявляє антиоксидантну активність;
активізує вироблення природних волокон колагену і еластину;
позитивно впливає на обмінні процеси в клітинах;
допомагає утримувати вологу всередині шкіри;
підвищує пружність, щільність і еластичність;
регулює роботу сальних залоз і, як наслідок, позитивно впливає на шкіру, схильну до утворення «чорних цяток».

Ретинол в складі косметики «Черный Жемчуг»
Ретинол - це одна з форм існування вітаміну А. Він запускає вироблення природного колагену в шкірі, активізує обмінні процеси, вирівнює тон і мікрорельєф, зменшує глибину «заломів» на обличчі, контролює вироблення себума. Чим відрізняється Ретинол+ в складі «Черный Жемчуг» від інших засобів для антивікового догляду:

1. Ліпосомальний метод транспортування, що використовується в денних кремах лінійки і засобах для шкіри повік, забезпечує дозоване вивільнення активної речовини, а також дозволяє молекулам похідного ретинолу проникати в шкіру і діяти в різних шарах епідермісу.
2. Висока безпека і ефективність для різних типів шкіри.
3. Оптимальна концентрація діючої речовини мінімізує побічні ефекти.
4. Ретинол+ стимулює роботу клітин для вироблення власного колагену, еластину і гіалуронової кислоти.

Засоби з ретинолом для обличчя від «Черный Жемчуг» відрізняються насиченою формулою для комплексного і ефективного догляду в домашніх умовах.

Завдяки Ретинол+ в складі «Черный Жемчуг» традиційний антивіковий догляд перетворюється на справжнє управління віком. Цей компонент запускає природні процеси відновлення, вирівнює тон і мікрорельєф шкіри, зменшує глибину зморшок. Ретинол+ робить догляд за обличчям по-справжньому ефективним незалежно від віку.

 

1963
Поділитися статтею