Укр
Догляд
Головне меню
Догляд
Бренд
Головне меню
Бренд
Ми в соціальних мережах:
© Черный жемчуг 2022, Україна
ТОВ «Юнілівер Україна»
Україна, Київ, 04119, вул. Дегтярівська, 27–Т, літера А
Телефон: +38 044 490 58 46
E-mail: kiev.reception@unilever.com
Фото - Черный Жемчуг
Укр

Чому комплексний догляд-це основа молодості

Все про комплексний догляд

Давно відомо, що комплексний догляд за шкірою, до якого входять такі етапи, як очищення, тонізування і основний догляд (зволоження й живлення), значно зменшує ризик її передчасного старіння. Поєднання всіх етапів значно підвищує ефективність догляду, адже продукти, які використовуються на кожному з них, взаємно посилюють дію один одного.

Очищення — надзвичайно важливий етап ритуалу догляду за шкірою. Справа в тому, що шкіра безперервно виробляє особливий шкірний жир, який зберігає її м’якою та еластичною. Однак, наприкінці дня внаслідок впливу несприятливих факторів навколишнього середовища пори шкіри можуть закупоритися. Це стає причиною появи таких проблем, як, наприклад, чорні цятки й камедони. Щоб вони не псували колір обличчя, необхідно зранку та ввечері видаляти надлишок шкірного жиру, а також забруднення й токсини, накопичені на поверхні шкіри.

Тонізування — наступний етап догляду. Він заспокоює шкіру і готує її до засвоєння корисних елементів крему. Завдяки використанню тоніка шкіра очищується більш ґрунтовно, видаляються залишки макіяжу, а також звужуються пори і відновлюється кислотно-лужний баланс. Тонік активізує мікроциркуляцію крові, завдяки чому полегшується доступ кисню до клітин епідермісу. В результаті шкіра стає гладенькою, набуває свіжості та пружності.

Основний догляд, до якого входять зволоження та живлення — третій етап піклування про шкіру, не менш важливий, ніж усі інші. При виборі крему для обличчя першочергове значення має тип шкіри, а також вік, оскільки формули кремів розробляються з урахуванням цих факторів. Вранці оптимально використовувати зволожуючий крем, а ввечері — живильний, щоб шкіра отримувала зволоження вдень і краще відновлювалася вночі.

Само собою, пропускання того чи іншого етапу в ритуалі догляду за шкірою не стане критичним, однак знизить ефективність догляду, адже всі етапи взаємопов’язані.

Поделиться новостью