Укр
Догляд
Головне меню
Догляд
Бренд
Головне меню
Бренд
Ми в соціальних мережах:
© Черный жемчуг 2022, Україна
ТОВ «Юнілівер Україна»
Україна, Київ, 04119, вул. Дегтярівська, 27–Т, літера А
Телефон: +38 044 490 58 46
E-mail: kiev.reception@unilever.com
Фото - Черный Жемчуг
Укр

Правильне очищення

Все про очищення шкіри обличчя 

Очищення — одна з основних процедур у догляді за шкірою обличчя. Те, як воно здійснюється, безпосередньо впливає на стан та зовнішній вигляд шкіри.

1. М’яке очищення та демакіяж

Щоденне очищення повинно починатися із вмивання — з використанням спеціальних засобів: гелю, пінки, лосьйону чи міцелярної води. Наносити його треба кінчиками пальців рухами по колу (якщо мова про гель) або використовуючи ватний диск (якщо мова про міцелярну воду).  Після застосування гелю обличчя слід ополоснути злегка теплою водою, не гарячою і не холодною. Справа в тому, що температура води впливає на судини (вони можуть звужуватися чи розширюватися), а це небажано, особливо якщо вони у вас не дуже міцні або ж якщо на шкірі є запалення. Завершувати вмивання потрібно, промокнувши обличчя рушником.

2. Тонізування

Після вмивання обличчя слід протерти тоніком чи лосьйоном. Вони видалять залишки очищуючого засобу, заспокоять шкіру і збалансують її. Добре, коли до складу тонізуючого засобу входить квіткова вода, амінокислоти чи рослинні екстракти.

3. Глибоке очищення

1 – 2 рази на тиждень бажано глибоко очищувати шкіру скрабом або пілінгом. Така потреба викликана тим, що вчасно не видалені відмерлі клітини епідермісу можуть забити протоки сальних залоз і спровокувати появу запалень чи навіть більш серйозних косметичних проблем.

Важливо пам’ятати, що використання скрабів та пілінгів протипоказане людям з чутливою або проблемною шкірою. Часточки можуть травмувати шкіру і спровокувати появу подразнень.

Для догляду за комбінованою та жирною шкірою можна застосовувати маски на основі глини — вони ефективно видаляють з поверхні шкіри надлишковий себум. Добре, якщо така маска додатково збагачена ефірними оліями чи рослинними екстрактами.

Чи обов’язково очищувати шкіру двічі на день?

На це питання у косметологів нема спільної точки зору. Деякі вважають, що шкіру обличчя слід очищувати пінками і гелями як зранку, так і ввечері. Інші дотримуються думки, що вранці цілком вистачить використання лише тоніка, а ось увечері знадобляться більш ефективні засоби. У будь-якому разі, важливо брати до уваги вік: після 40 років для ранкового очищення важливо використовувати молочко, щоб пом’якшити шкіру для подальших етапів догляду.

Поделиться новостью