Укр
Догляд
Головне меню
Догляд
Бренд
Головне меню
Бренд
Ми в соціальних мережах:
© Черный жемчуг 2022, Україна
ТОВ «Юнілівер Україна»
Україна, Київ, 04119, вул. Дегтярівська, 27–Т, літера А
Телефон: +38 044 490 58 46
E-mail: kiev.reception@unilever.com
Фото - Черный Жемчуг
Укр

Суха шкіра: чим допомогти

Як доглядти

Суха шкіра вирізняється кількома характерними ознаками, серед яких лущення, стягнутість, тьмяність і поява подразнень — їх може викликати практично що завгодно. Особливий ризик — передчасне старіння, яке може виникнути внаслідок недостатнього зволоження.

В юності суха шкіра виглядає досить привабливо: вона тонка й оксамитова. Але з віком її чарівність може призвести до появи ранніх зморщок.

Головна причина сухості шкіри — порушення водно-ліпідного балансу: сальні й потові залози в цьому випадку функціонують не в повну силу, чим і викликаються всі вищенаведені проблеми.

Шкіра людини на 70% складається з води, і підтримання необхідного рівня зволоження є одним з основних завдань догляду. Достатня кількість води в шкірі забезпечує її пружність, еластичність і нормальне живлення клітин.

Володаркам сухої шкіри безумовно необхідний комплексний догляд, який забезпечить шкірі нормальне самопочуття. Починати потрібно з очищення, при цьому надаючи перевагу тим продуктам, які не лише очищують шкіру, але й забезпечують дбайливий догляд.

Наступним етапом є тонізування. Варто обирати продукти, призначені саме для сухої шкіри. В асортименті продукції «Черный Жемчуг» вони представлені досить широко. Рекомендуємо спробувати, наприклад, «Зволожуючий тонік для обличчя для сухої та чутливої шкіри» або ж продукти з серії «Делікатне очищення».

Останній етап догляду за сухою шкірою — нанесення крему (денного і нічного). Важливо пам’ятати, що взимку суха шкіра потребує особливої допомоги і максимальної активізації її власних ресурсів. Ці потреби задовольняють креми з серії «Самоомолодження», адже вони створюють оптимальні умови для вироблення в шкірі її власних омолоджуючих речовин. Завдяки цьому шкіра відновлюється і вдень, і вночі.

Варто також пам’ятати, що в холодну пору року слід використовувати дещо більшу кількість крему, ніж у теплу, і наносити його не менше ніж за 30–40 хвилин до виходу з дому. Також узимку рекомендований масаж шкіри, який може помітно покращити її стан і самопочуття.

Завдяки активізації кровообігу й підвищенню температури шкіри покращуються її живлення і процеси, що в ній відбуваються, вона менше мерзне і краще захищається від впливу несприятливих зовнішніх факторів, які викликають старіння. Нічний крем також можна використовувати як живильну маску — 1–2 рази на тиждень. При цьому важливо пам’ятати, що шкіра потребує догляду не лише зовні, але й зсередини, тому правильне харчування і достатня кількість води здатні покращити її стан.

Поделиться новостью