Укр
Догляд
Головне меню
Догляд
Бренд
Головне меню
Бренд
Ми в соціальних мережах:
© Черный жемчуг 2022, Україна
ТОВ «Юнілівер Україна»
Україна, Київ, 04119, вул. Дегтярівська, 27–Т, літера А
Телефон: +38 044 490 58 46
E-mail: kiev.reception@unilever.com
Фото - Черный Жемчуг
Укр

Як доглядати за жирною шкірою обличчя

Догляд за жирною шкірою

Догляд за жирною шкірою здається найбільш складним. Суху шкіру можна заспокоїти за допомогою відповідного крему, в той час як догляд за жирною потребує набагато більших зусиль. Але й вони не гарантують того, що ви зможете уникнути появи неприємних «сюрпризів». У складі засобів для догляду за жирною шкірою повинні бути компоненти, що пригнічують надмірну активність сальних залоз.

Причини жирності шкіри

  • Гормональний дисбаланс. Саме він є причиною надмірної активності сальних залоз у 90% підлітків. Однак, після 16–17 років усе, зазвичай, нормалізується. Якщо цього не відбулося, варто звернутися до спеціаліста (косметолога чи гінеколога-ендокринолога) для виявлення можливих причин.
  • Вагітність. Виношування дитини — велике навантаження для організму, що передбачає зміни в гормональному фоні. Результатом може стати поява жирного блиску на обличчі та інші проблеми.
  • Незбалансоване харчування. Надлишок жирної та гострої їжі може відбитися на стані шкіри, тому здоровий раціон — запорука краси.
  • Прийом оральних протизаплідних засобів. Гормони, що містяться в них, можуть стати причиною не лише зайвої ваги, але й підвищеної жирності шкіри.
  • Неправильний вибір косметичних засобів для догляду за шкірою. Слід обирати лише засоби, які підходять для жирної шкіри. Жири та олії, які містяться у складі інших засобів, можуть негативно вплинути на стан шкіри.
  • Надмірне використання декоративної косметики. Спроба замаскувати недоліки шкіри у декілька шарів вам не допоможе. Ви не тільки їх не приховаєте (бо тональний крем не тримається на жирній шкірі весь день), але й можете ще більше погіршити стан шкіри.
  • Спадковість.
  • Стрес. Дивовижно, але факт: надмірні хвилювання можуть викликати появу акне!

Правила догляду за шкірою, схильною до жирності

Головний помічних власниць жирної шкіри — косметолог. Однак, погоджуючись на салонні процедури, обирайте найбільш делікатні з них: пілінг із використанням фруктових кислот та мікродермабразію.

 

Догляд за жирною шкірою складається з кількох етапів:

1. Очищення

Для початкового етапу доглядового ритуалу рекомендуються гелі, у складі яких є саліцилова кислота. Стежте, щоб засіб не пересушував шкіру. Якщо під час його застосування з’являються неприємні відчуття — значить, засіб вам не підходить. Для вмивання використовуйте воду кімнатної температури і в жодному разі не гарячу;

2. Використання пілінгів та скрабів

Для жирної шкіри це дуже важливий етап догляду. Скрабом рекомендується користуватися 1–2 рази на тиждень. Як часто застосовувати пілінг, залежіть від вас — сьогодні існують засоби для щоденного очищення. Однак важливо пам’ятати: використання пілінгів та скрабів можливе лише в тому випадку, якщо на шкірі немає запалень та гнійних висипань;

3. Зволоження

Після того, як шкіру очищено, нанесіть легкий крем. Важливо, щоб він був на водній основі та мав матуючий ефект.

Поделиться новостью